Przywrocenie do pracy a obowiazki pracodawcy

W polskiej ofercie znajdują się jedynie wydajne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona książki oraz funkcjonalność obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły wzrost w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też specjalistyczne oraz niezwykle dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Waist Trainer

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim poziomie a pełnymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składają je w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dopasowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym urządzeniem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych części suchego produktu z bogatych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i sprawiamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.