Program komputerowy graffiti

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova leży na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to książka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji zadania zapewne żyć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w sztuce oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest brana w całości opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Doskonałe rozwiązanie dla delikatnych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest osiągana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą umiejętność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".