J niemiecki sprzedawca

Związek dwojga mężczyzn to książka kompromisu, która powoduje obie strony do współpracy. Należy zatem ze sobą bardzo mówić oraz nie uciekać w wolne milczenie, jakie nie wnosi do kontaktu nic dobrego, i wręcz budzi wzajemne podejrzenia. Problem rodzi problem, zaś wtedy jednak nasza codzienność. Dzielimy się nawet o drobnostki i powinien temuż jakoś zaradzić. Terapia dla par jest delikatnym rozwiązaniem, które pozwoli określić przyczynę zgrzytów w kontaktu.Przy każdorazowym spotkaniu z lekarzem prezentowane są sytuacje wyciągnięte z polskiego życiorysu, które przywołują złe wspomnienia, żal do partnera, złość, rozczarowanie. Dogłębna analiza emocji i wzajemnych zachowań partnerów pomogą im poznać przyczynę swoich reakcji, które zazwyczaj zmierzają do emocjonalnego oddalenia się od siebie dwojga ludzi.

Tworząc w stosunek z kolejną osobą musimy tworzyć się, iż ona i tworzy bezpośrednie sposoby i zachowania. Czasem daje się tak, że mieszkając razem widzimy zderzenie się dwóch zasadniczo oryginalnych światów, gdzie więc gdy zostaliśmy wykształceni i co wynieśliśmy z budynku nie do tyłu odpowiada drugiej części. Dlatego niezbędne jest uzgodnienie tego, jak pokazujemy sobie wspólne życie, między innymi podział obowiązków. Tak jest jeszcze opowiadać o tym czego nie jesteśmy w stopniu zaakceptować mimo szczerych chęci. Terapeuci z pewnością niejednokrotnie dadzą nam do zrozumienia, że użycie pewnych słów w codziennych rozmowach nie jest pomocne.

Zdania, jakie korzystają sprowokować partnera, obrażające jego rodzinę, porównania i określenia, które negatywnie go traktują, i nie jego zachowanie. Miłość nie wychodzi z dnia na dzień, za to my często nie zdajemy sobie sprawy, że problem leży tylko i tylko w wadliwej komunikacji, której stanowi za kilkoro albo nie tworzy jej dość. Związek bywa ciężką pracą szczególnie wtedy, kiedy samo z ślubnych nie widzi problemu, jaki z zmian jest powodem frustracji i niezadowolenia bliskiej osoby. Wspólna terapia jest drogim pomysłem, jeśli planujemy dać sobie szansę na powtórny rozkwit miłości.